Butterfly i prośba do czytelników

To kulinarna podróż przez smaki świata, w poszukiwaniu smaku doskonałego. Każdego dnia będę coś gotować dla siebie i dla Was. Może wspólnie odnajdziemy harmonię zmysłów. Zupy,sery,mięsa,wędliny,owoce,morza,sałatki,chleb,makarony,pizza,desery. Mniam! Afrodyta powstała z morskiej piany... Butterfly z mojej wanny pełnej jabłek. Leć, leć motylku do ludzi. Przynieś im radość i uśmiech. Wrzuć im do garnka garstkę szczęścia i natkę spokoju. Leć, leć mój malutki.
Wszelkie prawa autorskie są zastrzeżone dla autora bloga. Opublikowane fragmenty powieści pod roboczym tytułem "Gniew Aniołow" są również własnością autora bloga i zostały przez niego napisane, według dat publikacji. Za uszanowanie zasad tej strony dziekuję :)

autor: Izabela Sikorska

czwartek, 23 stycznia 2014

Policzki wieprzowe, wiejska kiełbasa i boczek, z pilawem z kaszy jęczmiennej…

POLICZKI WIEPRZOWE, WIEJSKA KIEŁBASA I BOCZEK, Z PILAWEM Z KASZY JĘCZMIENNEJ I PIECZONYM POREM.
policzki wieprzowe
Policzki wieprzowe obficie osolić, oprószyć mąką i obsmażyć na złoty kolor. W tym samym tłuszczu smażyć warzywa do policzków: korzeń selera, marchewkę, korzeń pietruszki, szalotki oraz por. Gdy będą miały lekko złoty kolor zalać czerwonym winem. Całość policzki wraz z warzywami wstawić do piekarnika nagrzanego do 160 stopni C i piec 2 godziny. Gdy policzki będą miękkie, odcedzamy sos i odparowujemy aż do uzyskania konsystencji syropu.

boczek pieczony
Boczek ze skórą pikujemy czosnkiem i nacieramy obficie solą. Odstawiamy na 4 godziny. Pieczemy w temperaturze 130 stopni C około 2,5 godziny. Następnie zwiększamy temperaturę do 200 stopni, obracamy boczek skórą do blachy i pieczemy jeszcze godzinę.CZYTAJ CAŁOŚĆ:
- See more at: http://smakdoskonaly.pl/policzki-wieprzowe-wiejska-kielbasa-i-boczek-z-pilawy-z-kaszy-jeczmiennej-i-pieczonym-porem/#sthash.0UCKqtiK.dpuf

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz